قوانین و مقررات


enlightenedفعالیت ​سامانه موتور جستجوی آموزش تحت قوانین جمهوری اسلامی ایران و مجموعه قوانین و مقررات تجارت الکترونیکی می باشد. این سامانه،  تمام قوانین مکتوب و یا عرفی حاكم بر کشور را محترم می‌شمارد و خود را موظف به پیروی از آن‌ها می‌داند.

enlightenedصاحبان آموزشگاه ها و اساتید محترم باید مستندات لازم، قانع‌کننده و قانونی برای ادعاها و تصدیق اطلاعات درج شده در سامانه در صورت لزوم ارائه نمایند. در صورت مشاهده هر گونه مغایرت در اطلاعات، حساب کاربری مسدود یا حذف و همچنین تحت پیگرد قانونی قرار خواهد گرفت.

enlightenedحساب های کاربری، آموزشگاه ها و اساتید بدون اطلاعات تماس معتبر بلافاصله مسدود و یا حذف خواهد شد.

enlightenedآموزشگاه ها و اساتید محترم در صورت پرداخت شهریه هنرآموز یا هنرآموران موظف به برگزاری کلاس در موعد مقرر خواهند بود و در صورت عدم برگزاری، تیم مدیریت سامانه مجوز عودت وجه به هنرآموزان متضرر را خواهد داشت و در صورت عدم ارائه مستندات قانع کننده جهت لغو کلاس،  حساب کاربری شما حق فعالیت را نخواهد داشت.

enlightenedتمام تعاملات بین آموزشگاه ها یا اساتید با هنرآموزان باید تحت سامانه موتور جستجوی آموزش صورت گیرد. در صورت مشاهده موارد مشکوکی اعم از انجام پرداختی ها خارج از سامانه، حساب کاربری آموزشگاه یا استاد و همچنین هنرآموز خاطی برای همیشه حذف خواهد شد.

enlightened درصورتی که آموزشگاه یا استاد از شما درخواست ارتباط یا پرداخت خارج از سامانه  و بیشتر از میزان شهریه تعیین شده در دوره، داشته باشد، شما موظف هستید تا اطلاعات آموزشگاه یا استاد خاطی را از طرق مختلف اعم از ایمیل، سیستم تیکت و ... در اختیار تیم موتور جستجوی آموزش قرار دهید.

enlightened​هرگونه تغییر در اطلاعات ثبت شده آموزشگاه، اساتید و یا دوره ها می بایست به تایید تیم مدیریت سامانه موتور جستجوی آموزش برسد و برای تایید در صورت لزوم مدارک و مستندات مورد نیاز باید ارئه شود.

enlightenedچنانچه کاربران با ایجاد حساب‌های کاربری مختلف سعی در ایجاد اختلال در سامانه و دیگر کاربران داشته باشند، بدون هیچگونه تذکری حساب کاربری آنها حذف و تحت پیگرد قانونی قرار خواهد گرفت.

enlightened کلاس ها و دوره های ارائه شده می بایست مطابق با قوانین جمهوری اسلامی ایران بوده و باید تمام اصول در آن رعایت شود و در صورت مشاهده هر نوع مغایرتی با قوانین، بدون هیچگونه تذکری حساب کاربری کاربر خاطی حذف و تحت پیگرد قانونی قرار خواهد گرفت.

enlightenedدر صورت بروز هر نوع مشکل غیر مترقبه و عدم برگزاری کلاس ، آموزشگاه یا استاد موظف است زمان دیگری را جهت برگزاری کلاس در نظر بگیرند و به هنرآموزان کلاس خود اعلام نمایند. لازم به ذکر است در صورت انصراف هر یک از هنرآموزان وجه شهریه اخذ شده عودت داده می شود و آن هنرآموز از کلاس حذف خواهد شد.

enlightened​امکان ضبط کلاس های آنلاین وجود دارد و می توان در صورت نیاز به هنرآموزانی که موفق به شرکت در کلاس نشده اند یا درصورت نیاز دیگر هنرآموزان در اختیار آنها قرار گیرد. ( این فایل ها به مدت محدود روی سرور نگهداری خواهد شد)

enlightened​تکثیر و انتشار ویدئو کلاس های آنلاین مجاز نمی باشد و در صورت مشاهده با فرد خاطی طبق قانون برخورد خواهد شد و حساب کاربری شخص از سامانه حذف می شود.

enlightened​دوره های مخرب، مضر، منافی عفت و غیر اخلاقی و فعالیت های آموزشی غیر قانونی جایی در سامانه ما ندارد و تایید نخواهد شد.

enlightenedاستفاده از نام و نشان تجاری مراکز، شرکت‌ها و موسسات دیگر بدون کسب مجوز ممنوع است.

enlightenedدقت و انصاف در درج قیمت شهریه دوره ها باعث افزایش اعتماد و رضایت مندی کاربران نسبت به آموزشگاه و استاد خواهد شد.پایبندی به قوانین و مقررات سامانه می تواند رضایت مندی کلیه عزیزانی که از سامانه استفاده می نمایند را فراهم نماید

با تشکر از کلیه عزیزان