EduSearch چیست؟


سامانه EduSearch.ir سامانه ای است جهت معرفی آموزشگاه و موسسات آموزشی، اساتید مجرب و ارائه دوره های آموزشی با کیفیت جهت ارتقاء سطح علمی جامعه.

دسترسی سریع و راحت هنرآموزان به نزدیکترین و معتبرترین آموزشگاه و موسسه آموزشی نزدیک خود، یافتن سریع دوره های آموزشی . مشاهده اطلاعات تماس و موقعیت روی نقشه موسسات و همچنین مشاهده نظرات هنرآموزان در مورد آموزشگاه، دوره و استاد، از امکانات این سامانه می باشد.

ارائه دوره های آموزشی حضوری، مجازی و آنلاین از سمت آموزشگاه ها و اساتید 

مهیا سازی بستر برگزاری کلاس های آنلاین

یادگیری ترکیبی:


یادگیری سرآغاز نیاز به تکامل و بهتر شدن است. بدیهی است که هر چه علم و دانش بشری تکامل و توسعه بیشتری پیدا کند، نیاز به تحول در یادگیری و سازو کارهای آن بیشتر خواهد شد. در سالهای گذشته، آموزشهای الکترونیک از رونق و توجه شایانی برخوردار بوده است. 
همزمان با گسترش و توسعه فناوریهای جدید در زمینه آموزش، سبک های جدیدی از فعالیتهای آموزشی پا به عرصه وجود نهاده اند که امروزه از آنها به عنوان «یادگیری ترکیبی» نام می برند. 
«یادگیری ترکیبی» به عنوان یک سازو کار جدید بر استفاده متنوع و گسترده از روشهای یادگیری تاکید دارد. توجه درانتخاب و به کار گیری ابزار متناسب با موقعیت یادگیرنده برای بالا بردن کیفیت یادگیری از اصول اولیه یادگیری، ترکیبی است. یادگیری ترکیبی با بکارگیری ابزارهای متنوع و فناوریهای پیشرفته، سعی در بهبود کیفیت و توسعه کمی فعالیتهای آموزشی در دو بعد عمودی و افقی دارد.

در بعد افقی سعی بر گسترش دامنه و ابعاد وسایل کمک آموزشی در فرایند آموزش دارد، به گونه ای که با ترکیب بهینه این وسایل بالاترین کیفیت حاصل شود. در بعد عمودی به عمق مساله یادگیری و چگونگی درک بهتر مواد آموزشی می پردازد و اینکه چه تکنیک هایی در چه زمانهایی به درک بهتر مطالب و یادگیری بهینه منجر می شود. 

👈سامانه موتور جستجوی آموزش بر آن است تا یادگیری و ارائه آموزش موسسات آموزشی و همچنین اساتیدی که مایلند دانش و توانایی های خود را در اختیار دیگران قرار دهند را بصورت ترکیبی در اختیار عموم جامعه قرار دهد و فعالیت آنان را محدود به مکان و شهر و دیار خاصی نکند. 


❤️موتور جستجوی آموزش بی صبرانه منتظر شماست