جستجوی آموزشگاه ها

مرکز تخصصی آموزش زبان هـُـما

Homa Academy of Foreign Languages


مرکز تخصصی آموزش زبان هما - انگلیسی آلمانی فرانسه - نوشهر چالوس - آموزشگاه موسسه

دپارتمان: 5

دوره: 0

تعداد کل ثبت نام:  0

مشاهده:  3360

مدیریت:
استان: مازندران
شهر: نوشهر
تلفن: 01152320999  |  
فکس: 01152328088
همراه:
ایمیل:
وب سایت: www.homacollege.ir
آدرس: مازندران، نوشهر، میدان همافران، روبروی فرمانداری

نقشه

درباره آموزشگاه

موسسین آکادمی هُمـا مفتخرند که با داشتن قریب به دو دهه تجربه آموزشی در کارنامه خود، اینک برگزاری دوره های آموزشی و کاربردی مطابق با استانداردهای ملی و جهانی را خدمت شما شهروندان گرامی به ارمغان آورند.

بدین منظور و در جهت ارتقاء کیفی سطح علمی افراد، این مرکز فعالیت خود را در دو بخش آموزشکده و پژوهشکده و در شش گروه تخصصی معرفی می نماید:

 

 الف-آموزشکده:

آکادمی تخصصی هُمـا در پاسخ به نیاز و اعتماد شهروندان، با تشکیل آموزشکده در شاخه های مختلف، هسته های علمی مجرب و متخصص را جهت تدوین و تدریس دوره های خود تشکیل داده است. به همین جهت، با کمال افتخار اعلام می دارد فعالیت های این گروه در قالب چهار گروه آموزشی تخصصی زبان انگلیسی ( دپارتمان بزرگسالان و دپارتمان کودک و نوجوان ) ، آلمانی ، فرانسه و دوره های تخصصی آزمونهای داخلی و بین المللی (IELTS-iBT-MSRT-TOLIMO-EPT-GRE) با تدریس اساتید برتر دانشگاهی استان مازندران آماده پاسخ به نیاز افراد، موسسات، سازمان ها، ادارات، انجمن ها و سایر نهادهای دولتی و خصوصی می باشد.

 

 ب-پژوهشکده:

با پیشرفت سطح علمی و ارتقاء مقطع تحصیلی دانش پویان در جامعه و شناخت نیاز افراد به یادگیری فنون تحقیق و پژوهش، آکادمی تخصصی هُمـا بر آن شد که با تاسیس گروه پژوهش و ترجمه، در جهت مشاوره و آموزش این امور به متقاضیان قدم بردارد. عمده فعالیت های این گروه مشاوره در خصوص ترجمه متون علمی و تخصصی، آموزش فنون نگارش، انتخاب موضوع طرح پیشنهادی (پروپوزال) و شیوه های اثربخش مکاتبه با ژورنال های معتبر داخلی و خارجی جهت اخذ پذیرش انتشار مقالات می باشد. همچنین پژوهشکده زبانهای خارجه این مرکز با راه اندازی مرکز مشاوره آموزشی و برنامه ریزی، راهنمای فراگیران گرامی در طول فرآیند یادگیری خواهد بود.

ثبت نام در کلاس های آموزشگاه

متاسفانه کلاسی تعریف نشده است

ارسال پیام به آموزشگاه

 
  
 
 

نظر هنرآموزان آموزشگاه


 
   
 
 

آموزشگاه های مشابه

آموزشگاه زبان انگلیسی شکوه دانش - پسران


Shokouh Danesh English Institute

زبان نوشهر

آموزشگاه زبان انگلیسی شکوه دانش - دختران


Shokouh Danesh English Institute

زبان نوشهر

آموزشگاه زبان انگلیسی عصر نو - نوشهر


َََASR-E-NOU Language Institute

زبان نوشهر

آموزشگاه های ویژه و پیشنهاد شده