جستجوی آموزشگاه ها

سما سهند

Sama Sahand


دپارتمان: 0

دوره: 0

تعداد کل ثبت نام:  0

مشاهده:  1963

مدیریت: سیاوش عزیزی
استان: آذربايجان شرقي
شهر: تبريز
تلفن: 04133437430   |  
فکس:
همراه:
ایمیل:
وب سایت: http://sahand-samacollege.ir/home
آدرس: استان آذربایجان شرقی، سهند، فاز دو، میدان شهرداری خیابان سما، دانشکده عالی سما سهند

نقشه

درباره آموزشگاه

دانشکده عالی سما سهند به عنوان اولین مجموعه دانشگاهی در شهر سهند، فعالیت خود را در سال 1384 با 5 رشته کاردانی و در زمینی به مساحت 7000 مترمربع آغاز نمود.

علیرغم وجود محدودیتهای متعدد در دانشکده و عدم وجود امکانات مناسب شهری، با الطاف الهی، حمایت مسئولین محترم دانشگاه آزاد اسلامی و سازمان سما و با تلاش شبانه روزی همکاران دانشکده، اولین مجموعه دانشگاهی شهر سهند، در طول یک دهه به امکانات متعددی از قبیل 31 عنوان کارگاه و آزمایشگاه، کتابخانه، سالن سمعی و بصری، سالن همایش، سلف سرویس، اینترنت بیسیم، سرویس پیامک و سایر امکانات دانشگاهی و با آخرین فناوری های موجود تجهیز گردیده.

تعداد رشته های دانشکده نیز از 5 رشته دانشگاهی به 15 رشته ارتقاء یافت. از میان رشته های جدید رشته مربیگری فوتبال برای اولین بار در سطح منطقه شمالغرب کشور و رشته امور اداری و تکنولوژی باغی برای اولین بار در تبریز و سهند دایر شده است.

علاوه بر فعالیت های آموزشی، این دانشکده فعالیت های پژوهشی خود را در زمینه های مختلف علمی آغاز نموده و در این راستا با بکار گیری علم در برنامه ریزی های خود منجر به تولید و خدمات و ارائه آن به سایر سازمان ها در قالب فرآیند کارآفرینی با محوریت مهارت گردیده است.

دپارتمان ها و دوره ها

دپارتمان و دوره ای ثبت نشده است

ثبت نام در کلاس های آموزشگاه

متاسفانه کلاسی تعریف نشده است

ارسال پیام به آموزشگاه

 
  
 
 

نظر هنرآموزان آموزشگاه


 
   
 
 

آموزشگاه های مشابه

آموزشگاه های ویژه و پیشنهاد شده