جستجوی آموزشگاه ها

موسسه اندیشه و سخن وستا

Vesta Language Institute


آموزش زبان انگلیسی از مبتدی تا پیشرفته در یک سال، کلاسهای آمادگی آیلتس و تافل، دوره های تربیت مدرس، کادر مجرب

دپارتمان: 0

دوره: 0

تعداد کل ثبت نام:  0

مشاهده:  4469

مدیریت: سید علی موسویان
استان: تهران
شهر: تهران
تلفن: 88662906  |  88665318
فکس: 88203567
همراه:
ایمیل:
وب سایت: http://www.vestaedu.com
آدرس: خیابان ولیعصر، بالاتر از توانیر، روبروی بیمارستان دی، پلاک 1233

نقشه

درباره آموزشگاه

موسسه وستا با بهره گیری از کادری مجرب و اساتید مورد تایید دانشگاه Cambridge دوره های آموزش زبان انگلیسی را با متد های موثر و به روز برگزار مینماید. دوره های موسسه به دو بخش structure و speaking تقسیم میشوند. در بخش structure موارد گرامری مرتبط با آن سطح تدریس میشوند.

در قسمت speaking تمرین های کلامی مربوط به همان ساختار ها ارائه میگردند، بدین صورت که در این بخش زبان آموزان بطور مداوم مشغول بحث و مکالمه خواهند بود تا بتوانند، با توجه به سطحشان، به شکل صحیح زبان انگلیسی را صحبت نمایند. نکته ای که موسسه وستا را از سایر موسسات متمایز میسازد زمان بسیار بالایی است که صرف تمرین های کلامی میشود که البته برای هر چه موثرتر واقع شدن این تمارین، اشکالات زبان آموزان هم به صورت شفاهی و هم کتبی به ایشان خاطرنشان میشود تا در کنار روان صحبت کردن (fluency) دقت ایشان در استفاده از زبان (accuracy) نیز تقویت شود.

در پایان هر دوره یک آزمون شفاهی برگزار میگردد ک مطابق با استانداردهای امتحان IELTS میباشد. در این آزمونها توانایی زبان آموزان در بکارگیری مطالب آموزش داده شده در آن سطح سنجیده میشود. هر دوره بین 3 تا 6 هفته، بسته به سطح آن، طول کشیده و در مجموع کل دوره ها از مبتدی تا پیشرفته حدوداً یک سال به طول می انجامد.

در کنار این دوره ها، موسسه وستا دوره های آمادگی برای شرکت در آزمونهای تافل و آیلتس را نیز برگزار مینماید. برای آمادگی هرچه بیشتر زبان آموزان امتحانات مشابه امتحان آیلتس (IELTS mock tests) با همان استاندارد ها و توسط مدرس و ممتحن مورد تایید British Council برگزار میگردد. همچنین برای آن دسته از کسانی که تمایل به تدریس زبان انگلیسی دارند، موسسه وستا دوره هایی را جهت تربیت مدرس (TTC) برگزار مینماید. در این دوره ها علاوه بر یادگیری اصول و روش تدریس و فراگیری متد های مختلف تدریس، کارآموزان فرصت تدریس به زبان آموزان واقعی را نیز خواهند داشت تا داشته های خود را به صورت عملی به نمایش بگذارند.

دپارتمان ها و دوره ها

دپارتمان و دوره ای ثبت نشده است

ثبت نام در کلاس های آموزشگاه

متاسفانه کلاسی تعریف نشده است

ارسال پیام به آموزشگاه

 
  
 
 

نظر هنرآموزان آموزشگاه


 
   
 
 

آموزشگاه های مشابه

وبسایت مای ایلرن


myelearn

سایر آموزشگاه ها تهران

مؤسسه زبان کردستی


Kordasti Language Institute

زبان تهران

آموزشگاه های ویژه و پیشنهاد شده