جستجوی آموزشگاه ها

مؤسسه زبان کردستی

Kordasti Language Institute


شما را عاشق زبان انگلیسی می کنیم!

دپارتمان: 1

دوره: 2

تعداد کل ثبت نام:  0

مشاهده:  5896

مدیریت: مینا کردستی
استان: تهران
شهر: تهران
تلفن: 22703319  |  
فکس:
همراه:
ایمیل:
وب سایت: http://www.kordasti.com
آدرس: میدان تجریش، مجتمع تجاری تندیس

نقشه

درباره آموزشگاه

3 نفر از مذاکره کنندگان اتمی کشور، 2 نفر از هنرمندان و خوانندگان محبوب شما، 9 نفر از مدیران و صاحبان مؤسسات زبان تهران، 18 نفر از مدیران عامل صنایع و برندهای طراز اول ایران، از زبان آموزان مؤسسه زبان کردستی بوده اند. آیا می دانید دلیل موفقیت این افراد چیست؟ دلیل موفقیت تمامی این افراد، پیروی از استانداردهای علمی فراگیری زبان انگلیسی است که هر هفته در کارگاه های زبان مؤسسه کردستی ارائه می شوند.
با ارسال عدد 100 به شماره 20001177 و ثبت نام در این کارگاه، کارشناسان ما ، طی مدت سه ساعت، همچون پزشکانی حاذق، وضعیت زبانی شما را به دقت بررسی نموده و ضمن آشنا نمودن شما با استانداردهای جهانی و تکنیکهای فراگیری سریع زبان انگلیسی، به شما برنامه درسی و مشاوره برای انتخاب کلاس مناسب می دهند و اما تعهد و تضمین مؤسسه زبان کردستی به شما این است که: شما را عاشق زبان انگلیسی می کنیم.
مؤسسه کردستی به عنوان برگزیده و پدیده جشنواره بین المللی مؤسسات زبان LEDEX، خبر خوش دیگری نیز برایتان دارد. به دلیل تفاهم و همسویی کامل مؤسسه زبان کردستی با نهاد ریاست جمهوری و سازمان مدیریت و برنامه ریزی كشور، کلیه اعضای خانواده کارکنان رسمی ادارات دولتی و بیشتر سازمانهای بزرگ کشور از میزان 30 تا 100% بورسیه تحصیلی رایگان در مؤسسه زبان کردستی بهره مند می شوند. لذا با توجه به محدودیت ظرفیت شعبات موسسه کردستی، مطمئناً فرصت کمی برای تکمیل کلاسها باقی است. به همین دلیل توصیه می شود ، فرصت را غنیمت شمرده و در صورت تمایل واقعی به فراگیری زبان، هر چه سریعتر عدد 100 را به 20001177 اس ام اس کنید تا در یکی از کارگاه های هفتگی مؤسسه زبان کردستی ثبت نام فرمایید.
فراموش نکنید قبل از گشوده شدن دربهای روابط بین المللی کشور، بهتر است فرصتهای تکرار نشدنی زندگی خود را مقتنم شمرد و خود را از همین لحظه، آماده و پذیرای جهانی شدن نمود. امروز فرصتی استثنایی است! پس عدد 100 را به شماره 20001177 اس ام اس فرمایید و اجازه دهید دستان تقدیر شما را به بهترین تجربه آموزشی زندگیتان رهنمون سازد.

دپارتمان ها و دوره ها

  سطح عمومی 1) مقدماتی یا Beginner _ نمره 2 از آزمون عمومی IELTS: سطحی که طی آن زبان آموزان می آموزند که جملات ساده و یک خطی (با میانگین 12 کلمه) را درک نمایند. بطور مثال در پایان این سطح شما می توانید مفهوم تابلوی مغازه ها و فرودگاه ها و تابلوهای جاده ای را به راحتی درک نموده و نسبت به آنها واکنش نشا  ‎2 دوره
 • Beginner 04


  پنجشنبه ها 12 تا 17 با کتاب اختصاصی English Eyes 1


    شهریه : 1،450،000 تومان

   دختران    پسران

   خردسال    کودک  نوجوان    جوان    بزرگسال

   حضوری    مجازی

 • Beginner 03


  روزهای زوج 18:30 تا 20 با کتابهای اختصاصی English Eyes 1


    شهریه : 1،450،000 تومان

   دختران    پسران

   خردسال    کودک  نوجوان    جوان    بزرگسال

   حضوری    مجازی

ثبت نام در کلاس های آموزشگاه

متاسفانه کلاسی تعریف نشده است

ارسال پیام به آموزشگاه

 
  
 
 

نظر هنرآموزان آموزشگاه

حسین مهدوری

 • 1396/02/19

مؤسسه خوبیه ... من زبانم رو به اینجا مدیونم و البته بهترین خاطرات آموزشیم رو ... 
   
 
 

آموزشگاه های مشابه

آموزشگاه های ویژه و پیشنهاد شده